Eurosport

Program TV

 
 
 
  • Fotball

Følg Eurosport på andre plattformer

Vi har etter hvert blitt synlige i en rekke kanaler hvor dere kan følge oss for nyheter, endringer, oppdateringer og annet ulikt innhold. Følg med oss her.

 

  • Tennis

En avtale med IEC in Sports sikrer Eurosport de nordiske rettighetene til If Stockholm Open, 13.-19. oktober, hvor flere kjente navn stiller.

 

  • Fotball

Youth League arrangeres i år for andre gang og kan ses på som ungdommens Champions League.

 

  • Snooker

Shanghai markerer starten. Mye moro i vente på Eurosport.

 

  • Fotball

De tyske lagene har ikke latet seg i VM-rusen. Her er overgangslisten så langt.

 

  • Fotball

Spilleplanen for Bundesliga-sesongen 2014/15 er klar!

 

sendeskjema

00:24
Hopp
HOPP: Summer Grand Prix i Hinzenbach, Østerrike (63min)
08:31
Motorsport
MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (16min)
08:48
Speedway
SPEEDWAY: Nasjonal serie, Sverige - Finale  (70min)
09:58
Sport
SPORT: Watts topp 10 (37min)
 
11:32
Fotball
FOTBALL: Bundesliga, kvinner, Tyskland - Dag 4: Wolfsburg (Tyskland) - Bayern Munchen (Tyskland) (63min)
12:36
Speedway
SPEEDWAY: Nasjonal serie, Sverige - Finale  (60min)
 
14:43
Fotball
FOTBALL: Bundesliga, kvinner, Tyskland - Dag 4: Wolfsburg (Tyskland) - Bayern Munchen (Tyskland) (63min)
15:46
Fotball
FOTBALL: Bundesliga, kvinner, Tyskland - Dag 5: Bayer Leverkusen (Tyskland) - Bayern Munchen (Tyskland) (134min)
17:59
Speedway
SPEEDWAY: Nasjonal serie, Sverige - Finale  (60min)
 
19:00
Hopp
HOPP: Summer Grand Prix i Hinzenbach, Østerrike (62min)
20:02
Kampsport
KAMPSPORT: Fight Club - Kunlu 7 (115min)
21:57
Sport
SPORT: WATTS (57min)
22:54
Sport
SPORT: Watts topp 10 (41min)
23:35
Fotball
FOTBALL: Bundesliga, kvinner, Tyskland - Dag 5: Bayer Leverkusen (Tyskland) - Bayern Munchen (Tyskland) (54min)
 
00:45
Dart
DART: Romanian International Open i Bucuresti, Romania (105min)
02:30
Sport
SPORT: Watts topp 10 (30min)
03:00
Australian football
AUSTRALIAN FOOTBALL: Australian Football League - Finale: Sydney Swans (Australia ) - Hawthorn Hawks (Australia ) (90min)
06:00
Hopp
HOPP: Summer Grand Prix i Hinzenbach, Østerrike (75min)
08:45
Dart
DART: Romanian International Open i Bucuresti, Romania (75min)
10:00
Australian football
AUSTRALIAN FOOTBALL: Australian Football League - Finale: Sydney Swans (Australia ) - Hawthorn Hawks (Australia ) (90min)
 
11:30
Speedway
SPEEDWAY: Nasjonal serie, Sverige - Finale  (60min)
12:30
Cricket
CRICKET: Champions League Twenty20 , India - : Kolkata Knight Riders (India) - Hobart Hurricanes (Australia ) (180min)
 
15:30
Motorsport
MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (15min)
15:45
Hopp
HOPP: Summer Grand Prix i Hinzenbach, Østerrike (45min)
16:30
Cricket
CRICKET: Champions League Twenty20 , India - : Kings XI Punjab (India) - Chennai Super Kings (India) (180min)
 
19:30
Sport
SPORT: Watts topp 10 (30min)
20:00
Håndbak
HÅNDBAK: PAL / NAL (30min)
20:30
Dart
DART: Romanian International Open i Bucuresti, Romania (90min)
22:00
Fotball
FOTBALL: Bundesliga, kvinner, Tyskland - Dag 5: Bayer Leverkusen (Tyskland) - Bayern Munchen (Tyskland) (60min)